Obsah,Založte si s.r.o. Bez stresu, snadno a rychle

Pokud jste se rozhodli podnikat, nebo již podnikáte, asi uznáte, že nejžádanější „komoditou“ se v dnešní době stává čas. A jak víme, „čas jsou peníze.“ Zvláště pak si toto uvědomíme v době, kdy chceme zakládat naši první společnost. Neuvěřitelné množství administrativních úkonů, vyřizování telefonátů, vyplňování formulářů a čekání ve frontách se stává hororem. Když k tomu přidáme i fakt, že naše republika je dlouhodobě hodnocena jako jedna z nejhorších zemí, co se týče délky trvání zahájení podnikání, nezřídka kdy přemýšlíme o tom, zda si naši vysněnou společnost vůbec založit.

Ovšem byla by to mimořádná škoda. Zvláště proto, že existují alternativy. V dnešní době již na tyto úkony nemusíte být sami. Stačí se poradit s odborníky a s jejich pomocí založit společnost za několik dnů.

Jednou z takových společností je i ZeusTrade, která se zabývá zakládáním společností na zakázku. Ihned tak budete mít možnost zvolit si, zda chcete vstoupit do již „předzaložené společenosti,“ tzv. Ready made, nebo si nechat založit společnost s ručením omezeným „na míru.“

ZeusTrade má bohaté zkušenosti, jak se zakládáním Ready made společností, tak s přímým založením s.r.o. V oblasti Ready made obchodních firem si můžete vybírat z dvacítky společností, které mají splacený základní kapitál ve výši dvou set tisíc korun. Po běžných notářsky ověřených krocích a zaplacení, se doslova během několika hodin stáváte majiteli.

V případě zakládání s.r.o. je postup následující. Nejdříve proběhne osobní schůzka v kanceláři ZeusTrade. Po zaplacení poloviny ceny za založení, následuje příprava dokumentů k vzniku nové společnosti, zajištění živnostenských oprávnění, zorganizování valné hromady u notáře a složení základního kapitálu v bance. Poté už jen doplatíte pětadvacet procent ceny za založení s.r.o., přičemž nato bude podán návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a předán výpis z obchodního rejstříku. Až po všech těchto náležitostech doplatíte zbytek ceny.

Bude-li podaný návrh do obchodního rejstříku zamítnut, ZeusTrade vrátí zákazníkům poplatek za výpis. Registrace k daním na Finančním úřadě je služba, kterou poskytuje ZeusTrade zcela zdarma.
Obsah,