Obsah,Jak získat společnost během několika hodin?

Česká republika je v délce trvání zahájení podnikání zařazována na šestaosmdesátou příčku, tedy hned za Nikaraguu, nebo-li jednu z nejméně rozvinutých zemí světa. To mimo jiné vypovídá o těžkostech při založení společností. Když bychom si chtěli založit společnost, budeme potřebovat minimálně několik týdnů, někdy i mnohem déle. Avšak naštěstí existují i další možnosti, jak zrychlit cestu k zisku a zbavit se nepříjemných stresových situací, v podobě byrokratických nařízení a pravidel.

Jednou takovou možností jsou tzv. Ready made společnosti. Co to znamená Ready made společnost? Vlastně se jedná o běžnou firmu, která však nevytváří žádnou obchodní činnost. Někdy se můžeme setkat i s pojmem „předzaložená společnost.“

Podobné obchodní společnosti vznikají pouze za účelem dalšího prodeje zákazníkovi. Mají plně splacený základní kapitál a uhrazené poplatky, spojené s daní z příjmů právnických osob. Přestože dnes již existuje řada společností, které se věnují fenoménu Ready made, jen málokterá z nich disponuje stejnou rychlostí změny majitele, jako ZeusTrade s.r.o

Abyste se vyhnuli pomalým byrokratickým úkonům, urychlili právní kroky a bleskurychle založili vaši společnost, využijte služeb ZeusTrade, která poskytuje společnosti na zakázku. V nabídce naleznete dvacítku firem, které byly založeny mezi lety 2009 – 2014. Dle požadavků klienta může firma ZeusTrade připravit všechny potřebné dokumenty tak, aby vše proběhlo v co nejrychlejším čase. To znamená, že je v přítomnosti notáře provedena valná hromada, na níž můžete změnit název obchodní firmy, sídlo, či rozšířit předmět podnikání. Poté už následuje jen schválení prodeje obchodního podílu valnou hromadou, jmenování jednatele společnosti a zápis do obchodního rejstříku.

ZeusTrade přichází též s téměř neuvěřitelnou speciální službou. S možností převedení obchodních podílů Ready made společnosti do dvou hodin od okamžiku, kdy klient ZeusTrade osloví.

Pokud tedy nechcete absolvovat zdlouhavé a nekonečné vyřizování, a naopak byste rádi podnikali již dnes, je ZeusTrade tou pravou volbou.
Obsah,